huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 1
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 2
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 3
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 4
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 5
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 6
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 7
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 8
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 9
huis te koop Puy-l'Évêque, Lot ( Occitanie) foto 10

huis te koop Lot

Op een residentieel park/ vakantiepark staat dit prachtige chalet te koop. Het is van alle gemakken voorzien en heeft vele voordelen ten opzichte van een groot aantal andere chalets. Zo heeft dit chalet elektische rolluiken die tevens isoleren in de wintermaanden, heeft het een pelletkachel, een waterontharder en is de keuken voorzien van een keramische kookplaat. De badkamer, die recent geheel renoveert is, heeft een ruime inloopdouche, wastafel, toilet en een handdoekdroger. Het chalet heeft 2 slaapkamers waarvan 1 is ingericht als kantoor/ logeerruimte. Aan de buitenzijde heeft het chalet rondom nieuwe dakgoten en een wateropvangsysteem. Tevens heeft dit chalet 2 terrassen waarvan 1 overdekt, de ander zeer prive zonder zicht op de buren. Het is mogelijk om hier het gehele jaar te wonen, te gebruiken als 2e huis of vakantiewoning voor verhuur. Het park biedt een restaurant, zwembad, speeltuin en tennisbaan. Als eigenaar van het chalet betaald u ; 1172.61 per jaar aan parklasten aan de copropriété. Daarnaast betaald u nog het verbruik van electriciteit en water en uw eigen opstalverzekering. Voor de huidige eigenaar, die er het gehele jaar woont komen de kosten op ; 130.76 per maand. Dit is inclusief parklasten, energie-, water verbruik en een fonds voor werkzaamheden, exclusief verzekering.

referentie: V7280
departement: Lot
nabij of in: Occitanie
object type: huis
prijs: EUR 122.000
oppervlakte object: 55 m2
oppervlakte terrein: 600 m2

Reageer op dit object

Uw naam is verplicht.
Uw telefoonnummer is verplicht.